Oferta koncertowa


Dewizą Kabaretu OT.TO zawsze było “dawać wszystkim ludziom radość swoim śpiewem, to przyjemne jest jak nie wiem”  i tej dewizy się trzymamy podczas naszych koncertów, czy to w plenerze, czy na evencie firmowym, czy w teatrze, czy w sali widowiskowej domu kultury. 

Dużo muzyki, przebojowych piosenek autorskich, pastiszy, parodii przeplatanych żartami z siebie samych i z całego świata to recepta OT.TO na przyjemny, kulturalny wieczór, długowieczność i zdrowie.

„Zasmażka”, „Wakacje”, „To już lato” to tylko kilka z przebojów kabaretu OT.TO. W zimowej wersji programu usłyszycie również kilka piosenek z najnowszej płyty OT.TO pt. „Wesołych Świąt”.


Polecamy dwa warianty koncertu - z towarzyszeniem zespołu muzycznego lub kanoniczną wersję w wykonaniu wyłącznie Kabaretu OT.TO.


Proponujemy Państwu Program świąteczny Kabaretu OT.TO z piosenkami z nowego albumu “Kabaret OT.TO - Wesołych Świąt”. W tych rozwichrzonych czasach naszą twórczością chcemy podarować Państwu normalne, wesołe i tradycyjne Święta. 12 piosenek jak 12 potraw i dodatkowo deser z naszych największych przebojów.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Warunki do ustalenia zależnie od formy spektaklu.

Kontakt:

518 18 96 96

601 81 23 81

kabaretotto@gmail.com